#77 👨‍💻 Black Friday

Každý týden píši newsletter pro investory. Emaily chodí každou středu, pokud newsletter nedostáváte, zkontrolujte si spam složku. Můžete se přihlásit k bezplatnému odběru, nebo mě podpořit měsíčním předplatným pomocí následujícího tlačítka.

✉️ Odběr/podpora newsletteru 📺 Youtube Podcast 🎧 Spotify Podca


Každoročně různé podniky přicházejí se slevami tzv. Black Friday. Sotva jsem dopsal článek o TradingView, tak se ukázalo, že i oni nabízí slevu. Proto jsem si říkal, že by nebylo špatné sepsat, které služby nyní můžete pořídit levněji. Pokud tedy již delší dobu přemýšlíte, že byste si pořídili nějakou službu, kterou také používám, tak třeba levnější cena v rámci Black Friday je přesně ta šance, kterou můžete využít.

TradingView

První ze služeb je TradingView, kterou nyní můžete pořídit se slevou až 60 % na předplatné. Za $108 můžete mít roční předplatné, díky kterému odemknete možnosti jako neomezený počet indikátorů, nebo speciální indikátory. Tuto službu jsem recenzoval v minulém newsletteru. Pokud tuto nabídku chcete využít můžete využít můj refferal link:

Registrovat na TradingView

Nabídka platí už jen necelé 3 dny, tak si tuto nabídku nenechte ujít.

Trezor

Pokud ještě nemáte Hardware peněženku, nebo nemáte dobře zálohované hesla pro obnovení, pak je možná ideální čas pořídit kovové destičky nebo jiné příslušenství k trezoru. Já osobně trezor používám ve spojení s Unchain Capital multisig, díky kterému mám maximální bezpečnost proti všemožným útokům i vlastnímu pochybení. Aktuálně probíhá sleva 20 %.

Můj refferal link pro nákup v trezor obchodu je zde:

Trezor eshop

Nabídka trvá do 29. listopadu.

Blinkist

Poslední zlevněná nabídka je od společnosti Blinkist. Díky této službě můžete velmi rychle načerpat vědomosti z kvalitních knížek. To je možné díky 15 minutovým výtahům knížek. Tuto službu používám už rok a přinesla mi mnoho vědomostí a rozvoje. O čem tato služba se můžete dočíst v článku, který jsem tomuto tématu věnoval. Předplatné bude možné pořídit za poloviční cenu do 29. listopadu.

Můj refferal link na registraci na Blinkist je:

Registrovat na Blinkist

Doufám, že upozornění na výhodné ceny neberete jako spam, ale spíše jako příležitost pro levnější nákup kvalitních služeb. Pokud vám tento typ informací vyloženě vadí, tak mi to napište do komentářů nebo jednoduše odpovězte na tento email :)


Služby, které používám

Unchained Capital + Trezor HW peněženka - Nejbezpečnější uložení bitcoinu pomocí Multisig. (více)

BlockFi - Až 4 % spoření s ₿, nebo 8 % v dolaru. Možnost půjčení s využitím bitcoinu jako záruka nebo směnění bitcoinu. Při registraci přes můj odkaz získáte $15 až $250. (více, analýza rizika)

Celsius Network - Spoření 6.2 % v ₿ bez podmínek. Získáte $50 registrační bonus, když při registraci napíšete můj referenční kód: 197112bf02. (více)

Nexo - Spoření 5 % v ₿ nebo 8 % v EUR. Možnost zasílání přímo pomocí SEPA. Registrační bonus přes link $10. (více)

Equa - Dle mého názoru nejlepší česká banka. Žádné poplatky. Sjednání online. Výběr ze všech bankomatů kdekoliv na světě bez poplatku.

crypto.com - S cryptocom, můžete nakupovat, spořit, půjčovat a utrácet krypto s kartou, která nabízí až 8 % cash-back. Při registraci přes můj odkaz získáme oba $25. (více o službě, více o kartě)

Kraken - Směnárna, která je považována za jednu z nejbezpečnějších a s nejlevnějšími kurzy a poplaty. Založena v roce 2011, tedy s dlouho historií důvěry komunity. (více)

Firstrade - Broker, který je zaměřený především na americký trh. Umožňuje nakupovat a prodávat americké ETF, akcie, opce a další a to úplně bez poplatků. (více)

Deribit - Je burza specializující se na obchodování bitcoinových derivátů především opcí. Pokud se zaregistujete přes můj odkaz získáte slevu 10 % na poplatky.

O mně - jak na donaty?

Jsem softwarový inženýr, investor do disruptivních inovací, Bitcoinový nadšenec. Mým cílem je napsat kvalitní a objektivní informační email každý týden, který bude mít přidanou hodnotu jak pro investory, tak i pro nadšence do osobních financí. Pokud se přihlásíte k odběru, budete každý týden dostávat email se skvělým obsahem zdarma. Pokud mě chcete podpořit, možné varianty najdete na stránce o mě. Pokud znáte někoho, koho by mohl tento newsletter zajímat, budu rád, když ho s ním budete sdílet.

Tento email není možné považovat jako investiční radu. Má pouze podpořit k vlastnímu vzdělávání a hledání informací. Proto si před investováním udělejte vlastní průzkum nebo se obraťte na odborníky. Newsletter i článek obsahuje affiliate reklamu.