Discussion about this post

User's avatar
lubomir.germany's avatar

Pěkně zdravím, nemám žádné kryptony ani peněženku, mohu si takto zřídit ten "spořící" účet? Oni taky nabízejí jakousi peněženku, že? Těmi výběry např 1/m je myšleno, že si "vydělanou částku" převedu za svůj bankovní účet? Děkuji a omlouvám se, teprv do toho pronikám

Jan's avatar

Dobrý den, Romane, jaký máte názor na Celsius vs. BlockFi zejména z hlediska rizika stakingu, u Celsius se mi líbí šířka záběru. BlockFi na mě působí věrohodněji + karta. Děkuji

31 more comments...

No posts

Ready for more?